Katalog produktów

Bielizna poporodowa

 

Każdej kobiecie, która niedawno urodziła, niezwykle potrzebna jest bielizna poporodowa. W tych okresie higiena okolic intymnych stanowi priorytet i wymaga zastosowania odpowiednich środków, aby zapewnić sobie bezpieczeństwo oraz komfortowy odpoczynek po porodzie. Jako producent oferujemy wysokiej jakości jednorazowe oraz wielorazowe majtki poporodowe, które z pewnością przydadzą się każdej mamie, niezależnie od sposobu porodu.

 

Komfortowa bielizna poporodowa — czystość i higiena po porodzie

 

Wzmożona higiena okolic intymnych oraz unikanie bielizny, która uciska, jest niezwykle ważna w okresie po porodzie. Połóg to ciężki czas dla kobiety, dlatego mamy muszą o siebie zadbać w jak najlepszy sposób. W tym czasie niezbędna okazuje się bielizna poporodowa. Tego typu majtki posiadają gumki, które w żadnym miejscu nie uciskają ciała, dzięki czemu młoda mama czuje się znacznie bardziej komfortowo, niż w tradycyjnej bieliźnie. Co więcej, w tych dniach niezwykle ważny jest stały dopływ powietrza do podrażnionych miejsc, a bielizna poporodowa cechuje się dużą przewiewnością. Dzięki temu rany szybciej się goją, a ryzyko infekcji bakteryjnej zostaje zmniejszone do minimum.

 

Cechy dobrej bielizny poporodowej

 

Bielizna poporodowa po cesarce powinna mieć podobne cechy do tej stosowanej po porodzie naturalnym. Przede wszystkim dobre majtki są wykonane z oddychającego materiału. Zazwyczaj w przypadku bielizny jednorazowej jest to przepuszczająca powietrze flizelina, a wielorazowe zrobione są z bawełny lub siateczki. Dobra bielizna poporodowa trzyma się ciała, ale jednocześnie nie uwiera skóry. Ponadto nie może być zdobiona żadnymi koronkami, naszywkami, czy falbankami, ponieważ mogą one obcierać podczas użytkowania. Co więcej, bielizna po cesarce powinna się kończyć tuż nad pępkiem lub pod linią cięcia, by nie drażnić gojącej się rany. Modele dostępne na naszej stronie internetowej oraz w katalogu produktów dzięki szczegółowym opisom pozwolą każdej kobiecie dokonać właściwego wyboru.

 

Bielizna jedno- i wielorazowa - jaką bieliznę poporodową wybrać i na co zwracać uwagę?

 

W naszej ofercie prezentujemy zarówno majtki jedno-, jak i wielorazowe. Niezależnie od modelu, wszystkie są dokładnie przetestowane i cechują się doskonałymi właściwościami. Przede wszystkim warto dokładnie sprawdzić, z jakiego materiału zostały wykonane majtki. Bielizna poporodowa jednorazowa powinna być wykonana z oddychającej flizeliny, a wielorazowa z przewiewnej siateczki, która nadaje się do prania w pralce. Umieszcza się w nich podkład ginekologiczny, a siatka utrzymuje go na miejscu. Te materiały zapewniają dobry przepływ powietrza, co przyspiesza regenerację tkanek po porodzie. Bielizna po cesarce koniecznie powinna posiadać wysoki stan, aby ułatwić rekonwalescencję po operacji. Wśród naszego asortymentu znajdziesz takie rozwiązanie.

 

Bielizna na czas połogu

 

Bielizna jednorazowa po porodzie, jak sama nazwa wskazuje, stosowana jest tylko jeden raz, a potem powinna być zutylizowana. To dobre rozwiązanie szczególnie na pierwsze dni po urodzeniu, kiedy ciało intensywnie się zmienia. Z kolei wielorazowa bielizna może być prana i używana przez cały okres trwania połogu. Jeśli zastanawiasz się jaka bielizna po cesarce będzie najlepsza, to zwróć uwagę na wysoki stan majtek. Priorytetem w działalności naszej firmy jest zapewnienie młodym mamom maksymalnie komfortowego czasu ze swoim maluszkiem oraz zadbanie o możliwie jak najszybszy powrót do formy sprzed ciąży. Mamy nadzieję, że każda kobieta znajdzie u nas produkty, które spełnią jej oczekiwania.


Akcesoria do karmienia

 

Jeśli szukasz gadżetów, dzięki którym Twoja pociecha zacznie chętniej jeść, zapraszamy do zapoznania się z naszymi uniwersalnymi akcesoriami do karmienia. Przydadzą się nie tylko niemowlętom, ale i starszym dzieciom. Oferujemy specjalne siateczki do podawania pokarmów, pojemniki służące przechowywaniu żywności, krzesełka i plastikowe sztućce dla dzieci. Jesteśmy przekonani, że sprawdzone akcesoria do karmienia pomogą w rozwoju dziecka, zwłaszcza w pierwszych etapach jego życia.

 

Przydatne akcesoria do karmienia niemowląt - w co się wyposażyć rozszerzając dietę?

 

Rozszerzanie diety dziecka jest ważną zmianą zarówno dla niego, jak i dla rodziców. Wcześniej należy podjąć szereg istotnych decyzji żywieniowych, a następnie wybrać akcesoria do karmienia niemowlaka, powoli odzwyczajając go od butelek i mleka mamy. Pierwszym, najważniejszym przedmiotem w domu jest krzesełko, umożliwiające dziecko jedzenie na siedząco. Oczywiście, gdy maluch nie potrafi sam stabilnie siedzieć, można podawać mu posiłki na kolanach, jednak z czasem staje się to męczące. W krzesełku ważne jest, aby było ono wygodne i odpowiednie rozmiarem. Maluch nie powinien się na nim nadmiernie kręcić. Na początku rozszerzania diety u niemowlęcia warto wyposażyć się w gryzaki z siateczką do podawania owoców, woreczki, w których można mrozić pokarmy oraz zestawy służące przechowywaniu produktów. Przydatne są naczynia z wytrzymałego tworzywa i wodoodporny śliniak.

 

Samodzielna nauka jedzenia - jakie akcesoria do karmienia dla dzieci wybrać?

 

Bardzo często rodzice muszą zachęcić dziecko do samodzielnego jedzenia. W tym przypadku świetnie sprawdzają się akcesoria do karmienia dla dzieci, które znajdziesz w naszym bogatym asortymencie. Najbardziej uniwersalne to plastikowe, kolorowe sztućce, które zachęcą do spożywania posiłków niejednego niejadka. Ponadto są one bezpieczne dla dzieci i dopasowane rozmiarem do ich dłoni. Niemniej ważne akcesoria do karmienia to naczynia, takie jak talerzyki, kubki ze słomką oraz kubki niekapki. Dzięki specjalnym pojemnikom maluch się nie obleje oraz nie zrobi bałaganu w kuchni. Z kolei kolorowe naczynia zawsze są większą zachętą do zjedzenia pokarmu. Tak jak w przypadku młodszych dzieci, do nauki samodzielnego jedzenia należy wybrać krzesełko o odpowiednich rozmiarach oraz kupić kilka śliniaków.

 

Zestaw do karmienia dziecka i  niemowlęcia - jak wybrać najlepszy?

 

Wybierając zestaw do karmienia dziecka, warto kierować się wytrzymałością materiału, z jakiego został zrobiony. Niemowlę nie ma skoordynowanych ruchów, więc zazwyczaj bawi się naczyniami. Z kolei starsze dzieci często je zrzucają na podłogę. Akcesoria do karmienia, takie jak talerzyki czy kubeczki, powinny mieć antypoślizgowe dno oraz specjalne, zewnętrzne przyssawki, które przytrzymają naczynie na blacie. Co więcej, zawsze zwracaj uwagę na krawędzie przedmiotów oraz zakończenia sztućców. Talerze powinny być idealnie gładkie po bokach, a widelce tępo zakończone. Wtedy zyskasz pewność, że maluch przez przypadek nie zrobi sobie krzywdy podczas zabawy czy jedzenia sztućcami. W różnorodne akcesoria do karmienia dla niemowląt oraz dzieci zaopatrzysz się u dystrybutorów naszego asortymentu. Gwarantujemy wysoką jakość wykonania zapewniającą bezpieczeństwo Twojego dziecka. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Pojemniki na mleko w proszku

Dla każdego rodzica niezwykle ważnym akcesorium są pojemniki na mleko w proszku. Pozwalają one łatwo i szybko przygotować posiłek dla malucha. Korzystając z nich, odmierzanie wymaganej ilości pokarmu staje się niezwykle prostym zadaniem. W naszej ofercie prezentujemy różnorodne pojemniki na mleko dla dziecka.

 

Pojemnik na mleko w proszku - wygodne i higieniczne przechowywanie pokarmu

 

Najczęściej fabryczne opakowanie na mleko modyfikowane jest niewygodne i nieporęczne. Ciężko je gdziekolwiek zabrać ze sobą, a w czasie ciągłego użytkowania, zapomina się o jego zamykaniu. Co więcej, zajmuje dużo miejsca, a jego ciągłe otwieranie i zamykanie nie pozwala na całkowicie higieniczne przechowywanie pokarmu. W odpowiedzi na to problematyczne zagadnienie przychodzi pudełko na mleko modyfikowane. Dzięki niemu częstotliwość otwierania fabrycznego opakowania zostaje zminimalizowana, a pojemnik do przechowywania mleka w proszku mieści do 4 porcji, każda z nich może maksymalnie wynosić 8 miarek. To niezwykle wygodny i higieniczny sposób na gromadzenie większej ilości pokarmu dla dziecka. Czas przygotowania posiłku również jest szybszy oraz znacznie oszczędza czas młodym rodzicom.

 

Jaki pojemnik na mleko w proszku wybrać?

 

Pojemniki na mleko w proszku nieznacznie różnią się między sobą. Wybierając opakowanie, należy zwrócić uwagę na to, aby było łatwe w obsłudze. Niemniej ważny jest materiał, z jakiego zostało wykonane. Powinien być w 100% bezpieczny dla dziecka oraz wytrzymały na uszkodzenia mechaniczne. Następnie należy zwrócić uwagę na pojemność pojemnika do przechowywania mleka w proszku. Maksymalnie opakowania mieszczą 8 porcji pokarmu. Kolejnym niezwykle pomocnym rozwiązaniem są narysowane podziałki do odmierzania ilości proszku. Dzięki temu rodzic precyzyjnie przesypuje wymaganą ilość mleka. W naszym asortymencie do wyboru są pojemniki jednokomorowe o zróżnicowanej pojemności oraz wielokomorowe w układzie pionowym lub poziomym. To, jaki układ opakowania będzie najlepszy, zależy od indywidualnych preferencji rodziców. Dużą popularnością cieszą się przezroczyste pojemniki na mleko w proszku, które wykonane są z trwałego materiału oraz mają narysowane podziałki, służące dokładnemu odmierzaniu mleka.

 

Zalety używania pojemników na mleko modyfikowane

 

Pojemnik na porcje mleka jest świetnym wyborem dla każdego rodzica. Dzięki niemu karmienie malucha na spacerze lub dłuższym wyjeździe staje się dużo prostsze. Co więcej, jeśli dziecko wybudza się w nocy, pudełko na mleko modyfikowane pozwala szybko i sprawnie przygotować posiłek, znacznie ograniczając stres u młodych rodziców. Dodatkowo używanie pojemników do przechowywania mleka w proszku jest dużo bardziej higieniczne, ponieważ częstotliwość otwieranie fabrycznego opakowania zostaje ograniczona do minimum. Pożywienie traktowane w ten sposób na dłużej zachowuje swoją świeżość i wartości odżywcze, co przekłada się na oszczędność czasu i pieniędzy. W naszym asortymencie posiadamy różnorodne pojemniki na mleko w proszku, które odpowiadają potrzebom wszystkich rodziców. Każdy z nich wykonany jest z tworzywa bezpiecznego dla dzieci. Serdecznie zapraszamy!

Akcesoria do przewijania niemowląt

Gdy posiadasz odpowiednie akcesoria do przewijania niemowląt, zmiana pieluszki u dziecka jest bardzo łatwa. Dodatki, które znajdziesz u nas zadbają o to, aby maluch czuł się dobrze, a rodzic miał możliwość szybkiego wykonania tej czynności. Na naszej stronie internetowej przygotowaliśmy akcesoria do przewijania niemowląt, które z pewnością sprawdzą się w każdej rodzinie.

 

Jaki zestaw do przewijania niemowląt warto mieć zawsze pod ręką?

 

Istnieje kilka podstawowych akcesoriów do przewijania niemowląt, które zawsze powinny być pod ręką, gdy w domu jest maluch. Należy do nich mata służąca jako podkładka do przewijania. Zaleca się ją ułożyć na stabilnym meblu, dzięki czemu przebieranie pieluszki stanie się wygodniejsze dla dziecka i rodziców. Jeśli chcesz, możesz również zainwestować w przewijak. To akcesorium, które coraz częściej wybierane jest przez młodych rodziców. Można je ustawić na komodzie, łóżeczku czy w innym wydzielonym miejscu. Kolejną ważną sprawą są kosmetyki, podkłady do przewijania oraz czyste pieluszki. W kąciku do przebierania warto umieścić organizer. Powinien być wyposażony w krem lub puder na odparzenia, chusteczki nawilżane oraz czyste pieluchy. Ostatnim niemniej ważnym akcesorium w domu jest kosz na zużyte podkłady i pieluszki. Ważne, aby stał blisko kącika do przewijania.

 

Jakie podkłady do przewijania wybrać?

 

Maty do przewijania niemowląt dzieli się na dwa rodzaje. Pierwsze to cienkie podkłady jednorazowego użytku, a drugie wytrzymałe maty wykonane z materiału. Są one wielokrotnego użytku, a ich budowa sprawia, że można je w szybki sposób złożyć i spakować do torebki. Cienkie podkłady nakłada się na nieco grubsze maty do przewijania niemowląt. Ich specjalna struktura sprawia, że doskonale chłoną zabrudzenia. Mogą być wykorzystywane samodzielnie, ponieważ pozwalają zachować czystość powierzchni. Wybierając zestaw do przewijania niemowląt, w skład którego wchodzi grubsza mata i jednorazowe dopasowane do niej podkłady, warto zwrócić uwagę na rozmiar. Im większe, tym lepiej. Standardowy wymiar podkładów to 60 × 60 cm. Niezwykle ważna jest również ich chłonność oraz wodoodporność. Zaleca się, aby akcesoria do przewijania niemowląt niwelowały przykre zapachy.

 

Ceratowe maty do przewijania niemowląt - jak o nie dbać?

 

Ceratowe maty stanowią niezastąpioną podkładkę do przewijania dziecka. Są one wytrzymałe oraz niezwykle łatwo można je wyczyścić. Przed myciem powierzchni należy pamiętać, że wrażliwa skóra niemowlęcia ma kontakt z materiałem. Czyszcząc powierzchnię maty, zaleca się używać delikatnych detergentów, a najlepiej sprawdzi się letnia woda z płynem, w którym zazwyczaj kąpane jest dziecko. Aby uniknąć częstego mycia akcesorium, poleca się kupić cały zestaw do przewijania niemowląt. W nim powinny się znaleźć jednorazowe podkłady efektywnie chroniące matę przed zabrudzeniem. Wiele modeli dodatkowo niweluje przykre zapachy, co sprawia, że stanowią one idealny wybór dla młodych rodziców. Wszystkie wymienione akcesoria do przewijania niemowląt wraz z przejrzystymi opisami znajdziesz u nas. Oferujemy bogaty wybór produktów, które są w pełni bezpieczne dla wrażliwej skóry dzieci.


Podkłady do przewijania

 

Pielęgnacja dziecka podczas pierwszych dni jego życia jest ogromnym wyzwaniem dla młodych rodziców, jednak akcesoria takie jak podkłady do przewijania mogą znacząco je ułatwić!

W naszym bogatym asortymencie na stronie akuku.com.pl znajdziesz ten niezbędny element wyprawki w różnych wariantach.

 

Podkłady do przewijania — wielorazowe i jednorazowe

 

Jako jeden z czołowych dostawców proponujemy zarówno podkłady do przewijania wielorazowe, jak i jednorazowe. Oba te warianty mają swoje wyjątkowe zalety. Jednorazowe podkłady do przewijania z pewnością podbiją serca kobiet w połogu lub mających pod opieką starsze dzieci. Nie trzeba ich w żaden sposób czyścić, a po przewinięciu dziecka wystarczy je zwinąć i wyrzucić. Doskonale sprawdzą się także podczas oduczania dziecka spania w pieluszce oraz zabezpieczania materaca przed nocnym zmoczeniem.

Wielorazowe podkłady do przewijania niemowląt będą niezwykle przydatne, gdy nie będziesz mieć dostępu do przewijaka w podróży, podczas wizyty u rodziny czy znajomych. Tego typu mata do przewijania może zostać rozłożona w każdym miejscu i zagwarantuje bezpieczne i higieniczne warunki do przewijania niemowlęcia.

 

Jakiego rodzaju podkłady do przewijania wybrać?

 

Oba opisane powyżej rodzaje podkładów do przewijania z pewnością przydadzą się młodym rodzicom. Wybierając podkłady jednorazowe dla niemowląt, koniecznie sprawdź wymiary materaca w łóżeczku i przewijaka, aby odpowiednio je dopasować. Warto również zwrócić uwagę na skład produktu. W naszej ofercie znajdziesz na przykład nowoczesne podkłady do przewijania wykonane z pulpy celulozowej, która jest bezpieczna i przyjazna dla skóry dziecka.

Wielorazowe podkłady niemowlęce, w zależności od upodobań, możesz znaleźć w postaci foliowych mat wypełnionych gumką lub z bawełny frote z ceratką na spodzie. Zaletą mat jest oczywiście łatwe czyszczenie - wystarczy przemyć je ciepłą wodą z odrobiną delikatnego mydła i przetrzeć. To sprawia, że podkłady są niezastąpione podczas wyjazdów z dzieckiem. Wszystkie z podkładów są dostępne w różnych wzorach i kolorach, dzięki czemu z łatwością dopasujesz je motywem do reszty wyprawki niemowlaka.

 

Czystość i pewność każdego podłoża dzięki podkładom do przewijania

 

Podkłady do przewijania dzieci mają przede wszystkim zapewnić im bezpieczeństwo, a rodzicom komfort podczas ich pielęgnacji. Możesz zawsze mieć je przy sobie razem z resztą akcesoriów maluszka i w każdym miejscu bez obaw o zarazki zmienić pieluszkę dziecku. Podkłady higieniczne dla niemowląt i starszych dzieci sprawdzą się także jako dodatkowe zabezpieczenie dla materaca w łóżeczku. Dzięki nim, nawet jeśli pieluszka przemoknie, materac się nie zabrudzi. Z pewnością wpłynie to pozytywnie zarówno na jakość snu i wygodę dziecka, jak i ułatwi zachowanie czystości.

Na stronie internetowej akuku.com.pl znajdziesz podkłady dziecięce o wysokiej skuteczności i stopniu ochrony. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, która pozwoli Ci w bezpieczny i higieniczny sposób przewinąć dziecko w każdych warunkach oraz zadbać o czystość materaca w łóżeczku.

Grzechotki do wózka

 

Spacery mogą stać się dla dziecka jeszcze przyjemniejsze, gdy rodzice zadbają o atrakcyjne i bezpieczne grzechotki do wózka, które zapewnią maluchowi zabawę i wspomogą jego rozwój. Takie produkty możesz znaleźć na naszej stronie z akcesoriami dla rodziców i dzieci akuku.com.pl.

 

Grzechotki do wózka — umilacze spacerów

 

Spacery często bywają dla maluchów stresujące albo nużące. W obydwu przypadkach niezbędne mogą się okazać akcesoria, które pozwolą dziecku poczuć się komfortowo oraz zapewnią rozrywkę, gdy rodzice przystaną, by z kimś porozmawiać. Grzechotka - zawieszka do wózka sprawdzi się w tej roli doskonale. Gdy dziecko się z nią oswoi, będzie czuć się pewniej w nowym środowisku i nieznanym otoczeniu. Gdy zaś będzie znudzone, w każdej chwili może użyć grzechotki jako zabawki. W ten sam sposób może być ona zastosowana podczas podróży samochodem. Jako zawieszka do fotelika zapewni rozrywkę maluszkowi, dla którego przejazd może być nieprzyjemny lub budzić w nim lęk. Warto zdecydować się na jedną z naszych grzechotek do fotelika przede wszystkim wtedy, gdy obok dziecka w pojeździe nie siedzi żaden z rodziców.

 

Kolorowe grzechotki do wózka dla rozwoju wzrokowo-słuchowego dziecka

 

Grzechotki do wózka dla niemowląt, które posiadamy w naszej ofercie, dostępne są zarówno w żywych i intensywnych kolorach, jak i w wersji czarno-białej. Dzięki temu znajdziesz dokładnie taką zabawkę, która spodoba się maluchowi z zależności od wieku i gustu. Całkiem małe dzieci, zanim zaczną rozróżniać kolory, z pewnością polubią grzechotkę z czarnymi i białymi misiami, która będzie stymulowała ich wzrok. Starszy maluch będzie zaś z chęcią wyciągał rączki do wielobarwnych pszczółek lub żabek, które przyciągną jego uwagę ciekawym wyglądem. Grzechotki do wózka dziecięcego wspierają nie tylko rozwój wzrokowy, ale też słuchowy. Niemowlęta dzięki zabawie uczą się dzięki nim reagować na dźwięki i poprawią koordynację ruchową.

 

Dlaczego warto wybrać bezpieczne grzechotki do wózka?

 

Bezpieczeństwo malucha jest dla rodziców priorytetem. My także stawiamy je na pierwszym miejscu. Grzechotki i zawieszki do wózka dla niemowląt dostępne na akuku.com.pl są przystosowane do potrzeb nawet najmłodszych dzieci. Zapewniają to przede wszystkim zaokrąglone kształty i wysokiej jakości, starannie przetestowane materiały. Chociaż oczywiście wszystkie akcesoria, które kupujesz dla dziecka, powinny być całkowicie bezpieczne, w przypadku grzechotek ma to szczególne znaczenie, ponieważ maluch często bawi się nimi, gdy rodzice na niego nie patrzą. Jeśli wybierzesz grzechotki akuku.com.pl, masz pewność, że Twojemu dziecku nic się nie stanie, nawet jeśli na chwilę odwrócisz wzrok, by z kimś porozmawiać w czasie spaceru lub podczas prowadzenia samochodu.

Grzechotki do wózka są często jednymi z pierwszych zabawek, po które sięga niemowlę po opuszczeniu łóżeczka. Warto zadbać więc o to, by stymulowały jego ogólny rozwój i były w pełni bezpieczne. Wysokiej jakości, sprawdzone grzechotki znajdziesz w naszej ofercie na stronie akuku.com.pl.

Zabawki kąpielowe

 

Aby dziecko mogło czerpać radość z każdej codziennej czynności, warto je urozmaicać, na przykład poprzez kolorowe zabawki kąpielowe. Propozycje, które prezentujemy na stronie akuku.com.pl z pewnością dadzą Twojemu maluszkowi wiele radości podczas kąpieli.

 

Zabawki kąpielowe do wanny i prysznica — zabawa podczas kąpieli

 

Zabawki dla dzieci do kąpieli, które znajdziesz w ofercie akuku.com.pl, zapewnią Twojemu dziecku mnóstwo radości. Wydające dźwięki kaczuszki, kolorowe rybki czy sitka do ich łowienia to tylko niektóre z wielu oferowanych akcesoriów. Dzięki nim maluch z pewnością nie będzie mógł doczekać się codziennego mycia. Pływające zabawki do kąpieli pomogą Ci przemienić wanienkę w miejsce niezwykle atrakcyjne i przyjazne dla dziecka. Wszystkie nasze zabawki kąpielowe są oczywiście w pełni bezpieczne i dostosowane do wieku dziecka i jego potrzeb.

 

Rozwijające i edukacyjne zabawki kąpielowe dla najmłodszych

 

W przypadku maluchów każda zabawa powinna łączyć się z poznawaniem otaczającego ich świata. Szczególnie zabawki do kąpieli dla 2-latka umożliwiają połączenie przyjemnego z pożytecznym. Zabawki do wody, które znajdziesz w naszym asortymencie, mają kształty zwierząt żyjących w wodzie, takich jak ryby, kraby, ośmiornice czy klasyczne kaczuszki. Pomogą one wyobrazić sobie dziecku morski świat oraz jego niezwykłych mieszkańców. Warto podczas każdej wizyty w wannie przypominać dziecku, jak poszczególne zwierzątka się nazywają i zachęcać je do powtarzania nazw. Im dziecko starsze, tym więcej warto mu opowiedzieć o niezwykle interesującym podwodnym świecie, który zabawki kąpielowe pomogą zobrazować. Dzięki nim każda kąpiel będzie niezwykłą przygodą oraz okazją do rozwijania wyobraźni i poszerzania wiedzy Twojego dziecka.

 

Szaleństwo w wannie i nie tylko, czyli zalety zabawek kąpielowych

 

Zabawki do wody dla niemowlaka i nieco starszego dziecka są jednymi z najpopularniejszych akcesoriów, które pozwalają poznać dziecku różnorodność świata. Mogą również zostać wykorzystane do wodnego szaleństwa, nie tylko w kąpieli, ale także w baseniku czy na plaży. Wydające dźwięki kaczuszki dla niemowląt zagwarantują dziecku wiele radości i pomogą oswoić się z nowym miejscem podczas pierwszych wakacji. W naszej ofercie znajdziesz również zabawki do wody, które będą wymagały nieco większego zaangażowania ze strony malucha. Zestaw kolorowych zwierzątek wraz z sitkiem pozwoli maluchowi zmierzyć się z niezwykle wymagających zadaniem złowienia wszystkich pływających zabawek. Przy okazji doskonałej zabawy będzie trenować koordynację wzrokowo-ruchową i pozna kształty. Gumowe zabawki pod prysznic i do wanny bez problemu możesz przechowywać w łazience, dzięki dostępnym na naszej stronie pojemnikom na zabawki kąpielowe.

Zabawki kąpielowe pozwolą Twojemu dziecku uczyć się podczas codziennego mycia się. Dzięki produktom z oferty akuku.com.pl oswoisz swoje dziecko z wodą, przedstawisz mu morski świat, rozwiniesz jego koordynację i przede wszystkim dasz mu wiele radości!

Torby dla mam

 

Zakup pojemnej torby dla mam jest niezbędnym elementem przygotowań do przyjścia na świat maluszka. Przyda się ona zarówno kobiecie podczas pobytu w szpitalu, jak i później w czasie spacerów i wyjazdów z dzieckiem. Praktyczne, a przede wszystkim wygodne torebki i plecaki, które pomieszczą wszystkie akcesoria mamy i dziecka są dostępne w naszej ofercie na stronie akuku.com.pl.

 

Torby dla mam — niezbędne akcesorium na mniejsze i większe wyjście

 

Torba dla mamy i dziecka towarzyszyć Ci będzie przez długi czas. Oczywiście z czasem jej zawartość będzie się zmieniać. Na początek zmieści się w niej wyprawka dla mamy do szpitala, potem pieluszki dla niemowlaka i wszystkie niezbędne akcesoria rosnącego malucha. Przyda się więc ona podczas krótkich spacerów w parku oraz znacznie ułatwi pakowanie się na dłuższe wyjazdy. Z pewnością docenisz fakt, że w jednej torbie masz na wyciągnięcie ręki chusteczki nawilżane, przekąskę czy bidon z sokiem. U nas znajdziesz między innymi niewielkie torebki do wózka, które bez problemu umieścisz pod gondolą. Na spacery ze starszym dzieckiem, podczas których niepotrzebna jest już spacerówka, doskonale sprawdzi się wygodna w noszeniu torba-plecak dla mamy.

 

Cechy idealnej torby dla mamy — jaka powinna być?

 

Każda torba dla mamy powinna być przede wszystkim pojemna. Musi ona pomieścić wszystkie przydatne akcesoria, których z wiekiem dziecka cały czas przybywa. Warto zwrócić uwagę na model toreb smart bag, który dostępny jest w naszej ofercie. Posiada on aż 8 dedykowanych kieszeni, dzięki czemu w łatwy sposób zachowasz w niej porządek. Bez problemu oddzielisz żywność, kosmetyki oraz zabawki. Torby dla mamy i dziecka, muszą być oczywiście także atrakcyjne wizualnie, aby kobiety korzystały z nich z przyjemnością. Jeżeli zależy Ci na tym, by pasowała Ci do każdej stylizacji i była odpowiednia na każdą okazję, zdecyduj się na neutralny kolor. Jeśli jednak szukasz typowej torebki do wózka, koniecznie dopasuj ją do jego wyglądu.

 

Wyposażenie torby dla mamy, co obowiązkowo powinno się w niej znaleźć?

 

Dobrze spakowana torba do szpitala dla mamy jest zawsze bardzo ważna. To właśnie tam znajdą się nie tylko najpotrzebniejsze dla niej kosmetyki i przydatne przybory, ale także pierwsze ubranka i kocyki dla nowo narodzonego maleństwa. Co dokładnie powinna zawierać torba do szpitala? Przede wszystkim umieść w niej wszystkie dokumenty i wygodne ubrania: koszulę nocną, szlafrok, kapcie i bieliznę. Zabierz również wszystkie kosmetyki, których używasz na co dzień. Dla dziecka oczywiście musisz przygotować pieluszki i ubranka. Zarówno torby do szpitala, jak i wiele potrzebnych w nim akcesoriów, znajdziesz w naszej ofercie na akuku.com.pl oraz w katalogach produktów. Z naszą pomocą z łatwością skompletujesz swoją wyprawkę do szpitala i spakujesz ją w praktyczną i modną torbę.

Niezależnie od tego, czy jesteś w trakcie przygotowań do porodu, czy zabierasz już swoje dziecko na spacery, torba dla mamy z pewnością Ci się przyda. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, w której dostępne są zarówno torby dla mam, jak i wszystkie przydatne przedmioty, które powinny się w niej znaleźć.

Moskitiery do wózka

 

Aby komary nie zmusiły Cię do przerwania spaceru z dzieckiem, wybierz moskitiery do wózka, które uchronią malucha przed ukąszeniami. Z łatwością znajdziesz je w naszej ofercie na stronie akuku.com.pl oraz u naszych dystrybutorów.

 

Ochrona przed owadami — moskitiery do wózka

 

Na sam początek wyjaśnijmy, co to jest moskitiera do wózka i do czego służy. Krótko mówiąc, jest to siatka na komary do wózka, która zabezpiecza dziecko przed ukąszeniami. Zapewnia również ochronę przed innymi owadami i insektami, które mogą denerwować dziecko w czasie spaceru, a nawet wlecieć do ucha lub bezpośrednio do buzi. Będzie ona doskonałym rozwiązaniem podczas spacerów na łonie natury. Moskitiery są oczywiście całkowicie przewiewne i bezpieczne. W naszej ofercie znajdziesz białą i czarną moskitierę do wózka, dzięki czemu bez problemu dopasujesz ją do innych akcesoriów. Na szczególną uwagę zasługuje jednak moskitiera uniwersalna do wózka, która będzie pasowała do każdej gondoli i spacerówki. Wszystkie te modele znajdziesz u nas.

 

Spokojne i bezpieczne spacery w każdych warunkach dzięki siatkom na komary do wózka

 

Moskitiera do wózka gondoli pozwoli na spokojny i bezpieczny spacer z niemowlęciem, a dopasowana moskitiera do spacerówki zapewni komfort starszemu dziecku. Siatka zablokuje drogę wszystkim owadom i insektom, dlatego dzięki niej nawet wieczorny spacer w lesie będzie przyjemny i nie skończy się ugryzieniami komarów. Moskitiery do wózków dziecięcych zapewnią maluchom również spokojny sen na świeżym powietrzu. Siatkę docenisz także wówczas, gdy dziecko będzie samodzielnie jadło w wózku. Dzięki niej nie zaatakują go osy ani inne owady, które mogą skutecznie zakłócić przekąskę i doprowadzić do niebezpiecznej sytuacji. Siatka na komary do wózka zapewni więc nie tylko bezpieczeństwo dzieciom, ale również spokój rodzicom, którzy będą mogli zabrać pociechy na spacer w każdych warunkach.

 

Zalety moskitier — dlaczego warto z nich korzystać?

 

Podstawową zaletą, która charakteryzuje moskitiery do wózków dziecięcych, jest zapewnienie ochrony przed owadami. Za ich pomocą zabezpieczysz dziecko nie tylko przed uciążliwymi ugryzieniami komarów, ale również przed o wiele bardziej niebezpiecznym ukąszeniem przez osę lub pszczołę. Dzięki temu podczas spaceru rodzicie mogą być o wiele spokojniejsi i nie muszą cały czas odganiać latających owadów od dziecka ani stosować żadnego chemicznego produktu odstraszającego owady. Maluch również będzie czuł się bezpieczniej, gdy nic nie będzie go niepokoić. Siatka na komary do wózka, którą znajdziesz w ofercie akuku.com.pl nie będzie mu również przeszkadzać w podziwianiu piękna przyrody i poznawaniu świata. Jest na tyle cienka, by umożliwić mu swobodną obserwację.

Podsumowując, moskitiery do wózków dziecięcych mają wiele zalet i powinny stać się obowiązkowym elementem dziecięcej wyprawki wiosną oraz latem. Jeśli chcesz ochronić swoje dziecko przed owadami w czasie spacerów, koniecznie zapoznaj się z ofertą akuku.com.pl, gdzie znajdziesz moskitierę, która ochroni wózek Twojego maluszka.

O Akuku

Firma ALBIS istnieje od 1989 roku. Uważnie wsłuchujemy się w potrzeby naszych Klientów, czego efektem jest stworzenie marki AKUKU. Z pasją tworzymy nowe produkty.

Email: info@akuku.com.pl

Telefon: +48 62 765 95 81