Talerzyki dla dzieci


Rozszerzenie diety to ważny etap w rozwoju dziecka. Dlatego, aby wprowadzanie nowych pokarmów odbyło się bez przykrych niespodzianek, warto zakupić odpowiednie akcesoria do karmienia maluszka. Miseczka i kubek to nie jedyne naczynia, które przydadzą się podczas posiłku. Niezbędne są też talerzyki dla niemowląt. W ofercie Akuku prezentujemy praktyczne i nietuzinkowe talerzyki dla dzieci, które wyróżniają się żywą kolorystyką oraz fantastycznymi kształtami. Są lekkie oraz odporne na uszkodzenia. Ponadto zostały wykonane z bezpiecznych materiałów dopuszczonych do kontaktu z żywnością. Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi produktami z tej kategorii!


Kolorowe talerzyki dla dzieci idealne do pierwszych samodzielnych posiłków


Kolor ma duże znaczenie! Zwykły biały talerzyk może nie zachęcać malucha do poznawania nowych smaków. Z drugiej strony, zbyt kolorowy model może rozpraszać dziecko i odwracać jego uwagę od posiłku. Najlepsze talerzyki to te, które swoim wyglądem uatrakcyjniają codzienne posiłki, zachęcając do jedzenia każdego niejadka. Jesteśmy przekonani, że lekki i poręczny talerz dziecięcy utrzymany w ciekawej kolorystyce sprawdzi się podczas pierwszych samodzielnych posiłków. W tej kategorii możesz wybierać spośród różnorodnego asortymentu kolorowych talerzyków stworzonych z myślą o komforcie dziecka.

 


Zwierzęce kształty talerzyków dla dzieci poprawiające apetyt


Nie wszystkie talerze spodobają się dziecku. Dużym uznaniem wśród najmłodszych cieszą się akcesoria z wesołymi motywami zwierząt. Sympatyczny wygląd słonia, żaby, zebry, kotka, sowy czy lwa z pewnością przypadnie do gustu każdemu maluchowi. Jeżeli nie wiesz, który motyw będzie najlepszym wyborem, warto wybrać kilka, szczególnie jeśli kompletujesz asortyment do swojego sklepu. Dzięki temu również Twoi klienci będą mieli swobodę w dobieraniu odpowiednich modeli. W Akuku znajdziesz talerze dla niemowlaka w unikalnych, fantazyjnych kształtach przypominających ciekawe stworzenia. Przykładowo dziecko, które uwielbia sowy, na pewno będzie zachwycone, jeżeli na talerzyku pojawi się ten motyw. Takie połączenie z pewnością będzie strzałem w dziesiątkę!

 


Bezpieczne, trwałe odporne na uszkodzenia talerzyki dla dzieci


Talerzyki dla małych dzieci muszą być bezpieczne i wygodne w użytkowaniu. Porcelanowy lub szklany talerzyk stwarza zbyt duże ryzyko, dlatego zdecydowanie lepiej postawić na modele odporne na uszkodzenia mechaniczne takie jak rozbicie czy liczne uderzanie twardą łyżeczką. Jeżeli maluch dość często zrzuca posiłki na podłogę, wówczas warto zainwestować w naczynia z przyssawką. Dobrym wyborem jest talerz silikonowy lub talerzyki plastikowe dla dzieci, które wytrzymają każdy upadek.

Stojąc przed wyborem talerza dla niemowlaka warto sprawdzić, czy został on wykonany z bezpiecznych materiałów dopuszczonych do kontaktu z żywnością. Należy też pamiętać, że produkty dla dzieci muszą być wolne od szkodliwego bisfenolu A (BPA) oraz niebezpiecznych ftalanów. Oprócz tego talerz dla niemowlaka i starszego dziecka powinien być łatwy w utrzymaniu czystości oraz dopuszczony do mycia w zmywarce. W ofercie Akuku prezentujemy talerzyki dla dzieci, miseczki, śliniaczki, sztućce oraz wiele innych akcesoriów, które spełniają wszystkie powyższe kryteria. Utrzymane są w przyjaznej kolorystyce, dzięki czemu z pewnością trafią w gust każdego maluszka. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą na akuku.com.pl!