Bielizna Poporodowa

Każdej kobiecie, która niedawno urodziła, niezwykle potrzebna jest bielizna poporodowa. W tych okresie higiena okolic intymnych stanowi priorytet i wymaga zastosowania odpowiednich środków, aby zapewnić sobie bezpieczeństwo oraz komfortowy odpoczynek po porodzie. Jako producent oferujemy wysokiej jakości jednorazowe oraz wielorazowe majtki poporodowe, które z pewnością przydadzą się każdej mamie, niezależnie od sposobu porodu.

Komfortowa bielizna poporodowa — czystość i higiena po porodzie

 

Wzmożona higiena okolic intymnych oraz unikanie bielizny, która uciska, jest niezwykle ważna w okresie po porodzie. Połóg to ciężki czas dla kobiety, dlatego mamy muszą o siebie zadbać w jak najlepszy sposób. W tym czasie niezbędna okazuje się bielizna poporodowa. Tego typu majtki posiadają gumki, które w żadnym miejscu nie uciskają ciała, dzięki czemu młoda mama czuje się znacznie bardziej komfortowo, niż w tradycyjnej bieliźnie. Co więcej, w tych dniach niezwykle ważny jest stały dopływ powietrza do podrażnionych miejsc, a bielizna poporodowa cechuje się dużą przewiewnością. Dzięki temu rany szybciej się goją, a ryzyko infekcji bakteryjnej zostaje zmniejszone do minimum.

 

 

Cechy dobrej bielizny poporodowej

 

Bielizna poporodowa po cesarce powinna mieć podobne cechy do tej stosowanej po porodzie naturalnym. Przede wszystkim dobre majtki są wykonane z oddychającego materiału. Zazwyczaj w przypadku bielizny jednorazowej jest to przepuszczająca powietrze flizelina, a wielorazowe zrobione są z bawełny lub siateczki. Dobra bielizna poporodowa trzyma się ciała, ale jednocześnie nie uwiera skóry. Ponadto nie może być zdobiona żadnymi koronkami, naszywkami, czy falbankami, ponieważ mogą one obcierać podczas użytkowania. Co więcej, bielizna po cesarce powinna się kończyć tuż nad pępkiem lub pod linią cięcia, by nie drażnić gojącej się rany. Modele dostępne na naszej stronie internetowej oraz w katalogu produktów dzięki szczegółowym opisom pozwolą każdej kobiecie dokonać właściwego wyboru.

 

 

Bielizna jedno- i wielorazowa - jaką bieliznę poporodową wybrać i na co zwracać uwagę?

 

W naszej ofercie prezentujemy zarówno majtki jedno-, jak i wielorazowe. Niezależnie od modelu, wszystkie są dokładnie przetestowane i cechują się doskonałymi właściwościami. Przede wszystkim warto dokładnie sprawdzić, z jakiego materiału zostały wykonane majtki. Bielizna poporodowa jednorazowa powinna być wykonana z oddychającej flizeliny, a wielorazowa z przewiewnej siateczki, która nadaje się do prania w pralce. Umieszcza się w nich podkład ginekologiczny, a siatka utrzymuje go na miejscu. Te materiały zapewniają dobry przepływ powietrza, co przyspiesza regenerację tkanek po porodzie. Bielizna po cesarce koniecznie powinna posiadać wysoki stan, aby ułatwić rekonwalescencję po operacji. Wśród naszego asortymentu znajdziesz takie rozwiązanie.

 

 

Bielizna na czas połogu

 

Bielizna jednorazowa po porodzie, jak sama nazwa wskazuje, stosowana jest tylko jeden raz, a potem powinna być zutylizowana. To dobre rozwiązanie szczególnie na pierwsze dni po urodzeniu, kiedy ciało intensywnie się zmienia. Z kolei wielorazowa bielizna może być prana i używana przez cały okres trwania połogu. Jeśli zastanawiasz się jaka bielizna po cesarce będzie najlepsza, to zwróć uwagę na wysoki stan majtek. Priorytetem w działalności naszej firmy jest zapewnienie młodym mamom maksymalnie komfortowego czasu ze swoim maluszkiem oraz zadbanie o możliwie jak najszybszy powrót do formy sprzed ciąży. Mamy nadzieję, że każda kobieta znajdzie u nas produkty, które spełnią jej oczekiwania.