Zabawki pluszowe


Miękkie, urocze i często ukochane przez lata - zabawki pluszowe lubią zarówno maluchy, jak i starsze dzieci. W przypadku młodszych szkrabów pluszak pełni także rolę edukacyjną, a nawet wycisza, gdy chcemy go utulić do snu. Akuku to producent maskotek dla dzieci, które uczą, bawią i stają się towarzyszem rozwoju i wszelkich przygód. W ofercie posiadamy różne maskotki pluszowe dostosowane do wieku pociechy. Niektóre z nich mają bawić, inne uczyć, a jeszcze inne wspomagać rozwój umiejętności i zmysłów. Z pewnością pokochają je zarówno rodzice, jak i dzieci. Misie pluszowe sprawdzają się świetnie w domu, w porze snu i zabawy, a także na spacerze, czy podczas pierwszych wizyt u lekarza.


Pluszowe zabawki dla najmłodszych — zawieszki, grzechotki i pozytywki


Wybór zabawek pluszowych na naszej stronie jest spory. To dlatego, że większość z nich kryje w sobie różne sekrety. Pluszowa zabawka z pozytywką, wesoła zawieszka do wózka czy uwielbiane przez najmniejszych grzechotki, to prawdziwe hity wśród maskotek. Zabawki pluszowe dla dzieci to świetna okazja do nauki oraz rozwijania naturalnych umiejętności. W ofercie posiadamy grzechotki, maskotki i zawieszki dla dzieci kontrastowe, które wspierają rozwój wzroku twojego maluszka. Jednocześnie przyjemny pluszowy materiał z pewnością sprawi, że dziecko będzie spokojniejsze i pogodniejsze. Zawieszki to świetne rozwiązanie, zwłaszcza jeżeli mają wbudowane grzechotki czy pozytywki, bo można je wszędzie ze sobą zabrać. Z łatwością przyczepimy tego typu zabawki pluszowe do wózka, kołyski, łóżeczka, czy bujaczka. Dostosowane są do małych rączek, dzięki czemu maluch może samodzielnie bawić się zabawką. Niektóre modele, które wydają różne dźwięki, np. piszczą czy szeleszczą, to prawdziwi ulubieńcy dzieci, które odkrywają świat swoimi wszystkim zmysłami, w tym także słuchem.

 


Miękkie przytulanki dla najmłodszych — zabawki na lata


Miś wykonany z miłego materiału to z pewnością towarzysz na lata. Wiele dzieci nie rozstaje się ze swoimi przyjaciółmi przez cały okres dorastania, a bywają i takie, które sympatię do pluszowego towarzysza zachowują do dorosłości. W ofercie posiadamy mnóstwo pluszowych towarzyszy, którzy sprawdzą się na każdym etapie rozwoju lub z powodzeniem możesz je zachować na później, dla potencjalnego rodzeństwa. Nasze zabawki bowiem wykonane są z solidnych materiałów i bezpiecznego pluszu, dzięki czemu nawet po wielu praniach będą wyglądać znakomicie.

Miękkie przytulanki uczą empatii i przywiązania. Koją niepokój maluchów, którzy ciągle doświadczają nowych rzeczy. Nic więc dziwnego, że wiele dzieci wchodząc do gabinetu lekarskiego, ściska swojego misia, lub przy usypianiu mocno tuli swojego grającego ulubieńca.

 


Zabawki pluszowe z grzechotką oraz z klipsem, czyli ulubione towarzysze dzieci


Hitami wśród maluchów są misie pluszowe z klipsem, które umożliwiają zawieszenie ich w każdym miejscu. Z łatwością przymocujemy je do wózka, kołyski, czy łóżeczka. Dzieci wprost uwielbiają zabawki, za które można ciągnąć, huśtać nimi czy obserwować ich ruch. Także rodzice nie będą musieli się obawiać, że najlepszy przyjaciel zgubi się po drodze podczas spaceru. Zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem niesamowitych zabawek, dostępnych na stronie Akuku!