Dla mamy

Przedstawiamy praktyczne akcesoria dla mam, które mogą pomóc w czasie okołoporodowym. Przygotowania zazwyczaj skupiają się wokół malucha - odpowiednio wcześniej należy skompletować wyprawkę, akcesoria do pielęgnacji niemowlęcia oraz inne przydatne rzeczy, które ułatwią zajmowanie się noworodkiem.Pomimo tego, że dziecko gra główną rolę w przygotowaniach, to wszystkie oferowane w tej kategorii produkty mają na celu zwiększenie komfortu jego oraz kobiety.U nas znajdziesz wszystko, czego młoda mama może potrzebować, aby poczuć się dobrze i być przygotowaną na każdą sytuację.

Akcesoria dla mam, które warto mieć w torbie do szpitala

 

Chcąc zaoszczędzić sobie stresu, warto zrobić listę niezbędnych przedmiotów do szpitala. Kompletowanie wyprawki dla dziecka i mamy należy rozpocząć w 7 lub 8 miesiącu ciąży. Poza obowiązkowymi akcesoriami dla niemowląt przydadzą się również gadżety dla mam, które znajdziesz w naszym asortymencie. W torbie do szpitala powinny się znaleźć wygodne i przewiewne koszule nocne, szlafrok oraz specjalna poporodowa bielizna dla mam.Potrzebne będą również chłonne podpaski, biustonosz i wkładki laktacyjne. Należy pamiętać o środkach higieny osobistej.Żel pod prysznic, szampon do włosów i pasta do zębów to absolutna podstawa. Ponadto do torby warto spakować grzebień lub szczotkę, ciepłe skarpetki, antypoślizgowe klapki oraz ładowarkę do telefonu komórkowego czy tabletu. Te wszystkie dodatki dla mam pomogą w spokoju odpocząć po porodzie w komfortowych warunkach.

 

 

Bielizna dla mam po porodzie - jedno- czy wielorazowa?

 

Produkowaną przez nas bieliznę poporodową - jednorazowe i wielorazowe majtki dla mam - zalecają lekarze i położne na oddziałach ginekologicznych. Bielizna jednokrotnego użytku najczęściej wykonana jest z oddychającej fizeliny. Z kolei wielorazowe majtki są bardziej wytrzymałe, choć są zrobione z delikatnego dla ciała materiału. Wybierając bieliznę dla mam, przede wszystkim należy kierować się własnymi wymaganiami. Każda z kobiet jest inna, a co za tym idzie, ma odmienne potrzeby. Zarówno bielizna jedno-, jak i wielorazowa zapewnia maksymalny komfort użytkowania. Wybierając majtki poporodowe postaw na te, które są wygodne, przewiewne i nie podrażniają skóry. Ważne jest, aby dobrze trzymały się ciała, a ich gumka nie uciskała okolic pasa i pachwin. Bielizna dla mam, którą znajdziesz w naszym asortymencie, cechuje się wszystkimi wymienionymi właściwościami, więc tylko od Ciebie zależy, które wybierzesz.

 

 

Gadżety dla mam przydatne, gdy karmisz piersią

 

Początkowe dni naturalnego karmienia dziecka mogą być trudne. Na szczęście istnieje szereg gadżetów dla mam, które są przydatne i sprawiają, że pierwsze wspólne chwile stają się przyjemniejsze zarówno dla kobiety, jak i dla maluszka. Panie często decydują się na osłonki na piersi. Chronią one obolałe i popękane brodawki oraz przyspieszają ich gojenie, umożliwiając bezbolesne karmienie. Kolejnym przydatnym gadżetem są muszle laktacyjne noszone w biustonoszu. Nie tylko chronią wrażliwą skórę sutków przed otarciami, ale również zbierają sączące się z piersi mleko. W pierwszych dniach naturalnego karmienia polecamy używać laktatora. Pomoże Ci pobudzić laktację zaraz po porodzie oraz wtedy, gdy pokarmu będzie za mało. Co więcej, urządzenie ściągnie nadmiar mleka, które może być wykorzystane w późniejszym czasie. W każdy z tych gadżetów dla mamy i dzieci zaopatrzysz się u dystrybutorów naszego asortymentu.