Karmienie

Niezbędnym elementem wyposażenia kuchni młodych rodziców są przybory do karmienia dziecka. Naczynia, sztućce i akcesoria do ich czyszczenia to tylko najważniejsze z nich. Jeżeli zależy Ci na różnorodnym wyborze gadżetów do karmienia, zapoznaj się z naszą ofertą na stronie internetowej akuku.com.pl.

Szczotka do czyszczenia butelek, pojemnik na mleko w proszku i co jeszcze?


Nasz katalog produktów przydatnych podczas karmienia dziecka piersią oraz w czasie całego procesu rozszerzania jego diety jest niezwykle rozbudowany. W pierwszych miesiącach życia dziecka niezbędna będzie szczotka do czyszczenia butelek, która starannie oczyści wszystkie ich elementy. Dla mam karmiących piersią ważne są również wygodne ubrania. Często w okresie laktacji może zostać wykorzystana bielizna ciążowa. Jeśli jednak zdecydujesz się na karmienie mlekiem modyfikowanym, warto zaopatrzyć się w praktyczny pojemnik na mleko w proszku. Modele dostępne w ofercie Akuku świetnie sprawdzą się zarówno w domu, jak i w podróży, ponieważ łatwo przygotujesz przy ich pomocy jedzenie dla dziecka.
Oprócz tych akcesoriów do karmienia w naszej ofercie znajdziesz również inne pomocne przybory. Są to między innymi siateczki przydatne podczas rozszerzania diety, woreczki do mrożenia i przechowywania pokarmu, suszarki na butelki oraz naczynia i sztućce. Wszystko to zostało przygotowane z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie rodziców i dzieci i wykonane z najwyższej jakości materiałów.

 

 

Śliniaczki i fartuszki dla dzieci — jakie wybrać?

 
Pierwsze próby samodzielnego jedzenia przez dzieci najczęściej kończą się poplamieniem ubrań. Aby tego uniknąć, warto zaopatrzyć się w śliniaki i fartuszki dla dzieci Akuku. Wyróżnia je przede wszystkim delikatny i łatwy do wyczyszczenia materiał. Nie bez znaczenia jest oczywiście kolor i motyw na tego typu akcesoriów do karmienia. Modele dostępne na naszej stronie bez trudu dopasujesz do każdej stylizacji. Ochronią przed plamami zarówno eleganckie koszule i sukienki podczas rodzinnych uroczystości, jak i domowe koszulki. Ogromnym udogodnieniem są również praktyczne zapięcia śliniaków: możesz wybrać model na rzep, wiązany na szyi czy zakładany jak apaszka.

 

 

Kubek niekapek z miękkim ustnikiem czy twardym? Który wybrać?

 
Kolejnym istotnym gadżetem do karmienia jest kubeczek. Największą popularnością wśród naszych Klientów cieszy się kubek niekapek z miękkim ustnikiem. Jest on idealny dla najmłodszych dzieci i powinien zostać wybrany jako pierwszy kubeczek dla malucha. W przypadku nieco starszych dzieci lepiej sprawdzi się kubek z twardym, plastikowym ustnikiem, który trudno przegryźć. Obydwa te rodzaje kubków zostały zaprojektowane tak, by dziecko nie oblało się wodą lub sokiem i mogło samodzielnie się z niego napić, gdy tylko będzie chciało.
Kompletując zestaw do karmienia dziecka, warto zwrócić uwagę nie tylko na jego wygląd, ale również na jakość. W naszej ofercie znajdziesz starannie wykonane, bezpieczne i wygodne gadżety do karmienia wszelkiego rodzaju. Dzięki nim każdy posiłek malucha będzie miły i przyjemny. Serdecznie zapraszamy!