Śliniaki wiązane


Śliniak wiązany jest najczęstszym wyborem rodziców podczas karmienia dziecka. Wygodne zapięcie, miękki materiał oraz urocze dziecięce wzory sprawiają, że podoba się on również większości maluchów. Wysokiej jakości śliniaczki i fartuszki prezentujemy w naszej ofercie na stronie internetowej akuku.com.pl. Zapraszamy!


Fartuszek do karmienia niemowląt czy tradycyjny śliniak wiązany?


Zarówno fartuszek do karmienia niemowląt, jak i mniejszy śliniak dla dziecka znajdą swoich zwolenników. Różnią się one przede wszystkim rozmiarem. Fartuszki są znacznie większe i zakrywają większą część ciała dziecka, dzięki czemu chronią nie tylko koszulkę, ale również dolne części garderoby malucha. Zarówno fartuszek do karmienia niemowląt, jak i każdy inny śliniak wiązany Akuku wykonane zostały z niezwykle miękkiej bawełny frotte, która jest przyjazna dla delikatnej skóry dziecka. Co więcej, część modeli podszyta jest dodatkową warstwą ceratki PVC, dzięki czemu są one w pełni nieprzemakalne. Warto również podkreślić aspekt wizualny naszych produktów. Ciekawe motywy i delikatne kolory dostosowane zostały do upodobań najmłodszych i z pewnością pozwolą im jeszcze bardziej cieszyć się każdym posiłkiem.

 


Śliniak z kieszonką, czyli mniej bałaganu przy próbach samodzielnego jedzenia


Gdy dziecko zacznie naukę samodzielnego jedzenia, zwyczajny śliniaczek może nie wystarczyć. Z myślą o tym niezwykle ważnym etapie w życiu każdego malca został opracowany specjalny śliniak z kieszonką. Kawałki jedzenia, zamiast obok krzesełka będą spadać właśnie do niej. Dzięki temu unikniesz bałaganu, a sprzątanie po posiłku dziecka będzie o wiele prostsze i szybsze. Śliniak z kieszonką również posiada wodoodporną ceratkę pod warstwą bawełny frotte. Zabezpieczy więc doskonale dziecko nawet podczas jedzenia płynnych posiłków, np. zupy. Oczywiście bez trudu możesz go również wyprać w pralce. Tego typu śliniak wiązany posłuży więc naprawdę długo oraz umili naukę samodzielnego jedzenia i Tobie, i Twojemu dziecku.

 


Śliniak z rękawami — idealny dla małego artysty


Wyjątkowym rodzajem śliniaczków jest śliniak z rękawami. Tego typu śliniak wiązany sprawdzi się nie tylko podczas jedzenia, ale również w czasie zabawy. Okryjesz nim bez trudu cały brzuch oraz rączki malucha i zawiążesz go na plecach. Nie będzie to ograniczać jego ruchów, będzie naprawdę wygodne i ochroni ubranie przed zabrudzeniem. Śliniak z rękawami szczególnie dobrze sprawdzi się w przypadku małych artystów. Malowanie farbkami jest naprawdę przyjemne i rozwija kreatywność, a dzięki odpowiednim akcesoriom nie narazi całego stroju na trudne do usunięcia plamy. Maluch może więc bawić się bez przeszkód. Oczywiście tego typu śliniak możesz zastosować również podczas posiłków, gdy dziecko jest bardzo ruchliwe.

Śliniak wiązany jest bardzo wygodny podczas jedzenia i zabawy. Nieprzemakalna cerata i miękka bawełna frotte, z których są wykonane śliniaczki Akuku, tworzą niezawodne połączenie. Jeżeli więc zależy Ci na nieprzemakalnym i miłym w dotyku śliniaku z atrakcyjnym motywem, zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty na stronie akuku.com.pl.