Myjki kąpielowe dla niemowląt


Miękka w dotyku myjka dla dzieci to element, który powinien znaleźć się w wyprawce każdego noworodka. Utrzymanie prawidłowej higieny w pierwszych dniach życia maleństwa jest niezwykle ważne. Pomocne w tym zadaniu będą specjalne gąbki, które są przeznaczone do pielęgnacji wrażliwej skóry niemowlęcia. Akcesoria dla noworodków Akuku posiadają odpowiednie certyfikaty, pozwalające na kontakt z delikatną skórą dziecka. Dzięki odpowiednim produktom skóra malucha będzie nie tylko oczyszczona, ale również pozostanie bez podrażnień. Jeśli nie wiesz, jaka myjka dla noworodka będzie najlepsza, zapoznaj się z naszymi propozycjami!


Myjki kąpielowe dla niemowląt — przyjemniejsza kąpiel


Oprócz standardowych gąbek do mycia zaleca się stosowanie specjalnych myjek lub popularnych w ostatnim czasie rękawic frotté. Wykonane są z miękkiej i przyjemnej w dotyku bawełny, a co ważniejsze, są dużo łatwiejsze w utrzymywaniu czystości. Myjki dla niemowląt Akuku dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej, w różnych wzorach i kształtach. Jest to szczególnie ważne w przypadku starszych dzieci, które uczą się samodzielnego mycia. Ponadto zabawki używane podczas kąpieli takie jak piłki lub kaczuszki z pewnością sprawią, że zwykła codzienna kąpiel przerodzi się w fantastyczną zabawę.

 


Rodzaje myjek kąpielowych dla niemowląt — jaką wybrać?


Jeśli chcesz, aby kąpiel maluszka przebiegła sprawie i jednocześnie była dla niego przyjemna, należy się zaopatrzyć w kilka niezbędnych produktów. Najważniejszym z nich są myjki wielorazowe dla niemowląt, dzięki którym dokładnie umyjesz jego skórę oraz wszystkie trudno dostępne miejsca. Niezwykłą popularnością cieszy się myjka frotté zakładana na rękę. Jest niezwykle miękka i przyjemna w dotyku, dzięki czemu masz pewność, że nie podrażni skóry noworodka. Rękawica sprawdza się nie tylko podczas codziennej pielęgnacji, ale również w ciągu dnia do przemywania buzi i rączek.  

Inną propozycją jest delikatna gąbeczka, która została wykonana z atestowanej, ekologicznej gąbki obszytej delikatnym materiałem frotté. Ciekawe i kolorowe nadruki przyciągają uwagę dziecka, a rodzic w tym samym czasie może go dokładnie umyć. Co ważne, myjki dla dzieci są wielorazowe, co nie jest obojętne dla naszego środowiska. Wykonano je z atestowanej, ekologicznej gąbki. Są miękkie, przyjemne w dotyku, a ich ogromną zaletą jest to, że szybko schną.

 


Dlaczego warto myć dziecko za pomocą myjki? Zalety korzystania z myjek


Skóra noworodków jest niezwykle delikatna i wrażliwa, dlatego wymaga odpowiedniej pielęgnacji. Kompletując wyprawkę dla dziecka, trzeba zadbać, aby wśród akcesoriów znalazły się odpowiednie produkty do pielęgnacji. Myjka do kąpieli niemowląt to niezbędny produkt, który pozwoli oczyścić nawet trudno dostępne miejsca. Musi być wykonana z wysokiej jakości materiałów, które nie podrażnią skóry, tylko w znaczącym stopniu ją odświeżą. Wybór produktów do pielęgnacji skóry jest bardzo duży. Trzeba jednak pamiętać, aby myjki wielorazowe dla dzieci przynajmniej raz w miesiącu wymieniać na nowe. Zachęcamy do obejrzenia całego asortymentu w naszym internetowym katalogu Akuku.