Szczotki i grzebyki dla niemowląt


Szczotki dla niemowląt i grzebienie dla niemowląt pomogą Ci w jednym z podstawowych zabiegów pielęgnacyjnych malucha już od pierwszych tygodni życia. Chodzi oczywiście o czesanie jego włosów.  Wygodne i w pełni bezpieczne akcesoria przeznaczone do pielęgnacji włosków niemowląt, które znajdziesz w naszej bogatej ofercie na stronie akuku.com.pl, kupisz u naszych partnerów handlowych.


Szczotki i grzebienie dla niemowląt — delikatne rozczesywanie włosków dziecka


Po każdej kąpieli i umyciu włosów dziecka konieczne jest ich rozczesanie. Dzięki niemu włosy malucha będą zdrowo rosły oraz ładnie wyglądały. Szczotka z naturalnego włosia dla niemowląt znacznie ułatwi to zadanie. Miękkie włosie, poręczny uchwyt i dziecięcy motyw czynią ją bardzo przydatnym i wygodnym w użyciu elementem wyprawki. Za jej pomocą zatroszczysz się o delikatne włosy maleństwa, a w przypadku gęstej czupryny, okiełznasz fryzurę dziecka. Miękkie włosie da Ci również pewność, że rozczesywanie nie będzie nieprzyjemne dla malucha.

 


Kiedy zacząć używać szczotek dla niemowląt?


Szczotka dla niemowląt może być używana nawet u bardzo małych dzieci. Gdy tylko zaczniesz myć włoski noworodka, konieczne będzie delikatne ich przeczesanie, które umożliwią odpowiednio dobrane akcesoria. Używanie miękkiej szczotki do włosów dla niemowląt nie tylko pomoże Ci zadbać o fryzurę maluszka i zapobiegnie kołtunieniu się kosmyków, ale będzie również delikatnym masażem głowy. Z pewnością sprawi on dziecku wiele przyjemności, a przy okazji będzie stymulował wzrost włosów. W przypadku nieco starszych dzieci, których włosy są już nieco gęstsze i mocniejsze, możesz również sięgnąć po grzebienie dla niemowląt, które zostały zaprojektowane właśnie z myślą o najmłodszych.

 


Jakiego rodzaju grzebienie dla niemowląt wybrać i na co zwracać uwagę?


Trudno odpowiedzieć jednoznacznie, jaka szczotka do włosów dla niemowląt będzie najlepsza. Dobrym wyborem będzie zestaw, który składa się ze szczotki i grzebienia dla niemowląt. Dzięki niemu wypróbujesz obie opcje i zobaczysz, która lepiej się sprawdzi w przypadku Twojego dziecka. W naszej ofercie na stronie akuku.com.pl dostępne są zarówno zestawy z naturalnego włosia, jak i ze sztucznego. Ważne jest, aby niezależnie od materiału, włosie miało właściwości antystatyczne. Zapobiegają one elektryzowaniu się delikatnych włosów dziecka. Grzebienie z kolei powinny charakteryzować zaokrąglonymi końcami, które nie będą drapać skóry głowy. Szczotka i grzebień dla niemowląt muszą być oczywiście bardzo delikatne, aby czesanie nie sprawiało dyskomfortu maleństwu. Wszystkie powyższe cechy posiadają zestawy szczotek i grzebieni dla niemowląt dostępne na naszej stronie.

Znalezienie odpowiedniej szczotki dla niemowląt i grzebieni dla niemowląt wcale nie musi być trudne. W ofercie Akuku znajdziesz gotowe zestawy tych produktów. Są one dopasowane kolorystycznie i zaprojektowane specjalnie z myślą o najmłodszych. Za ich pomocą bez trudu uczeszesz delikatne włoski i wymasujesz skórę głowy maluszka.