PUSH POP BUBBLE Zabawka sensoryczna, antystresowa - bąbelki

Wyjątkowy przedmiot który jest imitacją folii bąbelkowej, którą tak bardzo lubimy się bawić i zgniatać pęcherzyki. Nie istnieje chyba osoba, która nie kocha strzelania z foli bąbelkowej.

Push Pop Bubble to idealny produkt pomagający wyciszyć się nie tylko dorosłym, ale również dzieciom. To dobre narzędzie w pracy z dziećmi z autyzmem.

Mata antystresowa da nieskończoną radość strzelania zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Działa odprężająco i rozluźniająco dając uśmiech każdej osobie.

Dane techniczne:

- materiał: silikon,

- wielokrotnego użytku,

- wydaje charakterystyczny dźwięk folii bąbelkowej,

- odpręża i rozluźnia,

- zabawka jest przyjemna w dotyku,

- kształt: okrągły,

- kolor: szary,

- rozmiar: średnica 13 cm

- ilość bąbelków: 28.

Zabawka sensoryczna po naciśnięciu wydaje dźwięk przypominający trzask pękającego bąbelka. Jednak to nie oznacza że stało się coś strasznego, ponieważ wystarczy że matę odwrócimy i nasza zabawa może trwać dalej.

Zastosowanie antystresowe

Zabawka bąbelkowa antystresowa to doskonały gadżet dla osób przemęczonych, zdenerwowanych i potrzebujących relaksującej odskoczni. Mata bąbelkowa sensoryczna to także ciekawa zabawka dla dzieci, która wspiera rozwój zdolności motorycznych i ćwiczy małe rączki.

Dzięki zastosowaniu silikonu matę sensoryczną bardzo łatwo utrzymamy w czystości, Dzięki temu zachowamy higienę.

Zabawka bąbelkowa wykonana z silikonu zapewnia solidność i wytrzymałość. Zabawka sensoryczna idealnie ćwiczy rączki najmłodszych i pomaga w rozwijaniu ich zdolności motorycznych.

Przykładowa gra na Push Pop Bubble

ZASADY GRY :

  1. Wybierzcie kto zaczyna jako pierwszy (możecie zrobić to za pomocą rzutu kostką, zagrania w ,,kamień - papier - nożyce" lub w inny dowolny sposób)
  2. Osoba która zaczyna wybiera dowolny rząd i wciska dowolną ilość bąbelków jedną ręką, w jednym rzędzie.
  3. Kolejna osoba wybiera inny rząd z niewciśniętymi jeszcze bąbelkami i również wciska dowolną ilość bąbelków jedną ręką, w jednym rzędzie.
  4. Gra toczy się do momentu wciśnięcia OSTATNIEGO bąbelka. Osoba która to zrobi przegrywa.
  5. Wystarczy obrócić planszę i rozpocząć kolejną rundę!