Bidon z chowaną słomką

Bidon ze słomką marki „akuku” sprawdzi się zarówno w domu, jak i w podróży czy na spacerze. Wykonany z bezpiecznych surowców, lekki i wytrzymały. Idealnie nadaje się do nauki picia. Łatwy w utrzymaniu czystości. Transparentny kolor umożliwia łatwe kontrolowanie zawartości. Specjalny ergonomiczny kształt zapewnia dużą wygodę w użytkowaniu. Kubek wyposażony jest w wygodne, szerokie uchwyty, które ułatwiają trzymanie go w malutkich rączkach.

Instrukcja: produkt utrzymuj w czystości. Przed pierwszym i każdym kolejnym użyciem umyj kubek i jego elementy w ciepłej wodzie z delikatnym środkiem myjącym, dokładnie wypłucz ciepłą wodą. Polej wrzątkiem. Nie gotuj. Unikaj szorstkich, rysujących powierzchnię narzędzi. Po użyciu kubek, rurkę i nakrętkę oczyść z resztek napoju, wypłucz a następnie dokładnie umyj. Kubek można myć w zmywarce. Nie zaleca się mycia rurki w zmywarce, ponieważ detergenty/środki czyszczące mogą spowodować uszkodzenie produktu. Produkt nie do użytku w kuchenkach mikrofalowych. Twarda woda, soki owocowe lub herbatki mogą pozostawiać na rurce osad lub przebarwienia, co nie zmienia jej właściwości. Gęste płyny (np. zawiesiny z drobinami owoców) mogą zatkać rurkę. Produkt nie jest przeznaczony do podawania w nim gorących lub gazowanych płynów. Produktu nie należy sterylizować w sterylizatorach parowych. Produkt sprawdź przed każdym użyciem. W przypadku pierwszych oznak zniszczenia lub zużycia – wyrzuć. Produktu nie należy umieszczać w nagrzanym piekarniku ani ogrzewać na kuchence gazowej bądź elektrycznej.

Dla bezpieczeństwa i zdrowia Twojego dziecka. Ostrzeżenie! Zawsze używać wyrobu pod nadzorem dorosłych. Ciągłe i przedłużone ssanie płynów może powodować próchnicę. Zawsze sprawdzać temperaturę pokarmu przed karmieniem. Słomka nie jest odpowiednia dla dzieci poniżej 6 miesiąca życia. Uwaga! Produkt nie jest zabawką. Wszystkie części produktu przechowuj w miejscu niedostępnym dla dziecka.

W sprzedaży również zapasowe słomki (nr kat. A0201).

Produkt całkowicie wolny od bisfenolu A (0% BPA).

Pojemność bidonu 300 ml

Przeznaczony dla dzieci 9m+